Наїзд фури на велосипедиста у Львові потрапив на камери спостереження

Наїзд фури на велосипедиста у Львові потрапив на камери спостереження

Внаслідок наїзду вантажівки на вулиці Грінченка у Львові госпіталізували велосипедиста. Із оприлюднених на «Гарячій лінії Львова» відео помітно, що фура переїхала ноги велосипедиста і після цього рухалася ще кілька метрів. Бригада швидкої допомоги, яка прибула на цю ДТП, забрала постраждалого на носилках. Втім, жодних деталей щодо його стану чи особи наразі немає.

Об этом сообщает Руспрес

Наїзд на велосипедиста стався о 16:20 вівторка, 30 червня, коли водій фури зупинився на світлофорі перед перехрестям із вул. Богдана Хмельницького. У цьому місці повз дорогу проходить велодоріжка (на асфальті нанесена відповідна червона фарба, що позначає велопереїзд), на яку і виїхав велосипедист, доки автомобілі чекали зеленого сигналу світлофора.

Ще до завершення проїзду велосипедиста фура рушила – судячи з усього, водій не помітив велосипедиста, який рухався перед вантажівкою.

Наразі поліція не повідомляє деталей цієї ДТП. Тож невідома ані особа постраждалого, ані його стан.

Як повідомила ZAXID.NET депутатка Львівської міськради Юлія Гвоздович, на цьому місці Шевченківська райадміністрація має облаштувати регульований пішохідний перехід, оскільки таке рішення прийняла міська комісія з безпеки дорожнього руху. Зараз цим переїздом часто користуються і пішоходи, попри облаштований поруч підземний перехід.


Джерело статті: “https://zaxid.net/nayizd_furi_na_velosipedista_u_lvovi_potrapiv_na_kameri_sposterezhennya_n1504392”