В Україні пройшли масштабні навчання морської авіації: вражаючі фото

У Миколаївській області пройшли масштабні навчання української морської авіації.

Об этом сообщает Репортер


Про це повідомляє "Апостроф" з посиланням на "Армія Інформ".


Морська авіаційна бригада в ході льотно-тактичних навчань п’ять днів відпрацьовувала різні сценарії застосування підрозділів при забезпеченні дій сил ВМС.


До навчань було залучено майже весь особовий склад частини, вертольоти Мі-14, Мі-8 та літак Ан-26.
Екіпажі вдосконалювали льотні навички. Відпрацьовувалися варіанти пошуку та надання невідкладної допомоги як цивільним особам, що зазнали лиха, так і військовим пілотам.


Військові відпрацьовували навички евакуації пошуково-рятувальним вертольотом, зі скиданням спеціальної човна, з підйомом рятувальної лебідкою та у взаємодії з кораблем.


Одне з головних завдань, яке відпрацювали підрозділи забезпечення бригади, — розгортання по тривозі та підготовка позабазових аеродрому до прийому авіатехніки, організація повноцінного польового табору з командним пунктом, місцями для їжі та відпочинку.Кульмінацією навчань став пошук та відстеження субмарини противника з подальшим нанесенням бомбового і торпедного ударів.Також були відпрацьовані елементи перевезення та десантування в заданий район сил морської піхоти. Найважливішим завданням морських піхотинців було забезпечення прийому вантажів з транспортного літака Ан-26.


Як повідомляв "Апостроф", раніше українські морські піхотинці провели навчання, в ході яких відпрацювали військові дії в нічний період.


Джерело статті: “https://apostrophe.ua/ua/news/society/accidents/2020-06-30/v-ukraine-proshli-masshtabnyie-ucheniya-morskoy-aviatsii-vpechatlyayuschie-foto/201972”