Через пориви мереж лучани залишилися без гарячої води


Через пориви на мережі припинено гаряче водопостачання в будинку на вулиці Гетьмана Мазепи, 4. Також зупинено роботу котелень на вулиці Карбишева, 2 та Задворецькій, 13.

Про це йшлося 9 липня під час оперативної наради в Луцькій міській раді.

Як повідомила директорка Центру надання адміністративних послуг у місті Луцьку Лариса Карп як, внаслідок проведення аварійно-ремонтних робіт працівники ДКП «Луцьктепло» зупиняли котельню на вулиці Декабристів, 29 та бойлерні на проспектах Соборності, 16, 20, Молоді, 5, 10. Це призвело до тимчасової відсутності холодної та гарячої води в помешканнях лучан.

Із 1 липня у зв’язку з профілактичним ремонтом теплових мереж зупинили роботу котелень на вулиці Карбишева, 2 та Задворецькій, 13.

Також через пориви на мережі з 5 липня припинено гаряче водопостачання в будинку на вулиці Гетьмана Мазепи, 4.

Окрім того, внаслідок витоків на газопроводі на фасаді будинку та заміни приладів обліку з 1 липня припинено газопостачання в будинку на вулиці Львівській, 73а. Станом на 8 липня подачу газу відновлено.

Джерело статті: “https://www.volynnews.com/news/society/cherez-poryvy-merezh-luchany-zalyshylysia-bez-hariachoyi-vody/” Об этом сообщает coruption.in.ua со ссылкой на СМИ.