Зеленський зі скандалом звільнив глав митниці, втомився дякувати: “Це мичання вже ось тут стоїть”

Зеленський заявив, що втомився від виправдань Об этом сообщает st-vestnik.in.ua со ссылкой на СМИ.

Президент України Володимир Зеленський на робочій нараді в Ужгороді попросив начальників Волинської, Чернігівської, Закарпатської і Львівської обласних митниць звільнитися.

Так, за словами президента, якщо керівники не може зупинити потік контрабанди – вони має покинути свої пости. До таких висновків Зеленський прийшов після того, як почув звіт начальників про виконану роботу.

“Мені здається, що ми дуже довго і багато років чуємо, що нам треба робити, і не робимо. Чоловіки, ми ж чоловічу розмову ведемо? Скажіть, будь ласка, якщо ви не можете зупинити контрабанду, чому ви не звільнитеся? Якщо ви не можете це зупинити, чому ви там працюєте? Дуже маленькі заробітні плати. Навіщо ви це робите?”, – спитав Зеленський.
За словами президента, для змін у нього залишилося всього п’ять років, тому він не має наміру слухати виправдання.

“У нас немає часу… У нас всього п’ять років. Слухайте, це мичання вже ось тут стоїть.Якщо можна, я думаю, що головні труднощі – це люди. У мене до вас прохання: написати заяви про звільнення”, – сказав він.

Читайте також: Там було й грудне немовля. Нові деталі про пожежу під час якої 11-річна дівчинка врятувала братів та сестру

Джерело статті: “https://ukr-space.com/news/95244”