З третього грудня розпочинаються масштабні збори резервістів

Введення правового режиму воєнного стану, у тому числі передбачає уточнення завдань Збройних Сил України та Сил територіальної оборони. Про це йдеться у повідомленні Управління зв’язків з громадськістю Збройних Сил України.Однією із складових підготовки Збройних Сил України до відсічі збройної агресії є підготовка людських резервів. Об этом сообщает imports.in.ua со ссылкой на СМИ.


З цією метою, з 3-го грудня розпочинається цикл масштабних зборових заходів з резервістами та військовозобов’язаними.


Зокрема будуть проведені збори, як у складі бригад (до 15 діб) так і у складі навчальних центрів (до 20 діб). Таким чином передбачається, що всі зборові заходи будуть завершені до початку Новорічних свят.


Водночас, заходи мобілізації проводитимуться лише у випадку відкритої агресії, але в такому випадку до Збройних Сил України призиватимуться не лише ті особи які перебувають на зборах, а й усі резервісти та військовозобов’язані, які приписані до комплектування Збройних Сил України.


Крім того, як і передбачено Стратегічним замислом застосування Збройних Сил України, наразі у визначених областях України тривають організаційні заходи створення Територіальної оборони та непорушних запасів.


В областях у яких запроваджено воєнний стан передбачається проведення масових зборів з військовозобов’язаними територіальної оборони тривалістю до 10 діб. Під час яких буде проведене бойове злагодження бригад та батальйонів територіальної оборони, з метою підготовки до захисту своїх областей.


Управління зв’язків з громадськістю Збройних Сил України

Джерело статті: “https://galinfo.com.ua/news/z_tretogo_grudnya_rozpochynayutsya_masshtabni_zbory_rezervistiv_302135.html”